Jestem absolwentką Prawa Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także Zarządzania i Administracji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszam na mój profil na Linkedin w celu poznania mojej zawodowej historii.

Moją pasją jest nauka języków obcych, którymi pracuję profesjonalnie, a które również nieustannie rozwijam.

KILKA SŁÓW O MNIE

Od 2003 roku jestem inicjatorem i koordynatorem projektów międzynarodowych, a od 2011 dzięki doświadczeniu międzynarodowemu zostałam wpisana na listę ekspertów przy Komisji Europejskiej w dziedzinie projektów europejskich. Jestem doświadczonym managerem projektów międzynarodowych. Praca w środowisku międzykulturowym to zdecydowanie moja bajka. Doskonale sprawdzam się jako szkoleniowiec i mówca motywacyjny. Od 2005 roku czynnie działam w organizacjach pozarządowych z terenu województwa świętokrzyskiego.

 

Jestem bardzo doświadczonym nauczycielem języka angielskiego i francuskiego, co zresztą uważam za najpiękniejszy zawód, jaki kiedykolwiek wykonywałam.

Od 1997 roku śpiewam w zespole folklorystycznym „Bielinianki”, a także chórze Towarzystwa Przyjaciół Bielin „Sabbaton”. Czynnie uprawiam sport, co pozwala mi zachować równowagę w życiu.

  • Język angielski – C2
  • Język francuski – C1
  • Język hiszpański – B1
  • Język niemiecki – B1
  • Język rosyjski – B2